Kaliteli ve Güvenilir

Müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için en yeni teknolojileri kullanarak en sağlıklı koşulları sağlar.Bizimle iletişime geçiniz.


Bize Ulaşın

Müşteri Memnuniyetini

Müşteri memnuniyetsizliği durumunda nedenini araştırarak, tekrarını önleyici faaliyetleri gerçekleştirmeyi, müşterilerimizi bilgilendirmeyi taahhüt ederiz.


Bize Ulaşın

Çimen Trans Lojistik

Çimen Trans Uluslararası Nakliyat firması, kuruluşundan bugüne kadar karayolu Lojistik Hizmetlerini başarıyla sürdürmüştür.Bizimle iletişime geçiniz.


Bize Ulaşın

Çimen Trans Lojistik


2005 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çimen Trans Uluslararası Nakliyat firması, kuruluşundan bugüne kadar karayolu Lojistik Hizmetlerini başarıyla sürdürmüştür.

Ana ilke olarak "Güven Sağlamayı" benimseyen firmamız her geçen gün artan rekabet gücünün yardımıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktadır.
Gabari dışı taşıma, standart taşıma yöntemleri ile mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araç ve ekipmanlarla uzman bir ekip yönetiminde taşınma işlemidir.


Komple yük taşımacılığı anlam olarak ; tek bir aracın tüm kapasitesini dolduracak şekilde sevkiyat yapmasını ifade etmektedir.Komple sevkiyatlar kamyon,kamyonet veya tırlar ile yapılmaktadır.


Ticaret için lojistik ne derece önemliyse lojistik işlemleriniz içinde depolama hizmetleri o derecede önem arz etmektedir. Depolama sistemi ne derece iyi ve başarılı yapılır ise ulaştırma o seviyede kolaylaşacaktır.Kaliteli ve Güvenilir Hizmet için Çimen Trans Lojistik..


Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin!


Beğeni

Takipçi

Abone